swojskie-wedliny-przysiersk
Brook – Creative Multipurpose Html5 Template

Brook embraces a modern look with various enhanced short codes, premium plugins and pre-defined page elements.

Nasza Firma Swojskie Wędliny Przysiersk

Jak to się zaczęło?

Swojskie Wędliny Przysiersk

Pomimo tego, że na rynku wędliniarskim nie brakuje różnorodnych ofert produktów, to na skraju Borów Tucholskich, w niewielkiej miejscowości Przysiersk, w gminie Bukowiec, która leży w województwie kujawsko – pomorskim powstała mała firma masarska..

Smak i tradycja to motto przewodnie, jakie towarzyszy od 2011 roku Zakładowi Wyrobów Masarskich i Wędlin Marian Raguza.

Marian Raguza Wędliny

Właściciel, który swoim nazwiskiem reklamuje logo firmy, to mieszkaniec Przysierska, który dziewięć lat temu postanowił stworzyć coś własnego - niewielki zakład produkcyjny. Pan Marian – mistrz produkcji całe swoje życie poświęcił swojej pasji - produkcji wędlin. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w tej branży, oraz ogromnej determinacji i poświęceniu spełnił swoje marzenia.

Dzisiaj po wędliny u „Raguzy” ustawiają się długie kolejki klientów, zarówno miejscowych jak i też z odległych zakątków naszego powiatu i województwa. Kto raz posmakował- ten na pewno wraca ponownie.

Rodzi się pytanie, co takiego sprawia, że wędliny regionalne cieszą się takim powodzeniem i znalazły tylu smakoszy? Odpowiedź jest prosta!

W naszej firmie stawiamy na jakość i walory smakowe wędlin. Od samego początku przetwarzamy mięso tylko wysokiej jakości, pozyskiwane od lokalnych gospodarzy. Stosujemy naturalne przyprawy bez chemicznych ulepszaczy. Proces obróbki termicznej odbywa się poprzez tradycyjne wędzenie, nadające wędlinom odpowiednią barwę, smak i zapach.

Cały proces powstawania wyrobów jest ściśle kontrolowany, aby na „Polski Stół „ trafiały pełnowartościowe, tradycyjne wyroby. Mamy świadomość, że mała firma nie może pozwolić sobie na komercję – my stawiamy nie na ilość, ale na jakość. Dlatego mamy stałych klientów, którzy ustawiają się w kolejkach po nasze wyroby.

Zapraszamy, każdego, kto chciałby poczuć smak dobrych, wiejskich wędlin, takich, jakie niejeden z Państwa smakował w swoim dzieciństwie będąc na wsi u rodziców, dziadków lub znajomych. Gwarantujemy, że smaki dzieciństwa do Was wrócą.